PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

Výzva pro kapely a firmy

hromada-cd

Pokud k nám budete chtít poslat nějakou nahrávku, nečiňte tak naslepo bez předchozí konzultace s námi. To, že sem něco pošlete, ještě automaticky neznamená zveřejnění recenze. Z naší strany nejde o namyšlené fráze ani výraz arogantního chování, pouze pochopte, že Pařát má na recenze tolik stran, kolik má, kapacita je omezená a počet došlých nahrávek tu kapacitu několikanásobně převyšuje. Rádi se o vaši kapele dozvíme, takže napsat nám neberte jako potupný akt doprošování se.

Recenze nejsou uveřejňovány stylem „kdo platí, o tom se píše“, žádné takové, že si někdo zaplatí reklamu a v její ceně jsou rozhovor a recenze. Na to zapomeňte. Tak to tady nefunguje.

Tedy pokud nám budete chtít poslat vaši nahrávku, nejprve napište na redakce@paratmagazine.com. Vaši zprávu přepošleme redaktorům a teprve poté vás eventuelně vyzveme k jejímu zaslání. My totiž nemůžeme v redakci nikomu nic nutit a záleží na každém, jestli do té které nahrávky chce investovat svůj čas. Jinak to zkrátka dělat nejde. Bohužel, mezi mnohými kapelami panuje zvyk, že my jako médium máme zkrátka povinnost psát recenze na všechno, co kdo zašle. A běda jak ne, to jsme potom hned ti nejhorší, kteří nepodporují české kapely 🙂

Pokud zvolíte jiný postup, pak se nečertěte, že něco nebylo podle vašich představ. Znovu opakuji, že to z naší strany není výraz nadřazeného nebo arogantního chování, pouze máme dané kapacity.

V neposlední řadě přijímáme na recenze pouze tvrděmetalové nahrávky ne starší než dva měsíce od vydání, které jsou určeny k prodeji. Musí se jednat o klasická dlouhohrající alba, tedy ne dema, EP, singly, pálená Bandzone proma apod. Nezlobte se, ale akceptujeme pouze fyzické nahrávky zaslané na poštovní adresu v sekci Kontakt, u odkazů ke stažení z internetu rovnou dáváme delete. Pokud nahrávka vyšla pouze digitálně, taktéž ji nebudeme akceptovat.

Petr Říha – vydavatel  

Translate »