PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE O VOLNÝ VSTUP NA BRUTAL ASSAULT 2015

ba-guide-2014.inddV předchozím týdnu jste mohli soutěžit o volný vstup na festival, jehož jubilejní dvacátý ročník se uskuteční až příští rok v srpnu. Celá zpráva je zde. Ve stánku Pařátshopu se po dobu festivalu nejlépe prodával „Titan“ od SEPTICFLESH, nicméně berte to pouze jako informaci, fakt, a nedělejte z toho žádné další závěry. Bylo to do jisté míry dáno i tím, že CD, CD+DVD, LP a triček s motivem nového alba SEPTICFLESH jsme na místě měli hodně, kdežto nových VADER, BELPHEGOR, MAYHEM a dalších méně, takže se vše brzy vyprodalo. Třeba CD+DVD limitka nových BELPHEGOR padla už ve středu během pár hodin.

Celkem jsme napočítali rekordních 2033 platných odpovědí (tipů), z toho pouze 480 správných. Mnozí doplatili i na to, že  nedokázali správně vyhodnotit zadání a tipovali kapely vydané pod Pařátem nebo ty, jejichž nová alba prokazatelně nevyšla v období červen-srpen letošního roku.

Ze správných odpovědí (tipů) jsme jako výherce volného vstupu vytáhli Petra Habrycha z Prahy, poukázky na nákup zboží do e-shopu získávají Roman Uvízl – Praha a Martina Eliášová – Kostelec nad Černými lesy. Gratulujeme.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »