PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE S PHLEBOTOMIZED

paratmagazine com 919068V nedávné soutěži jsme od vás chtěli tip na to, která kapela bude na titulní straně 98. čísla Pařátu a dali na výběr z pěti možností. Celá zpráva je přečtení ZDE.

Před pár dny ještě „neznámá“ se jmenuje PHLEBOTOMIZED. Zatím nedošlo k tomu, aby se nějaká kapela objevila na titulní straně Pařátu dvakrát. A nedojde k tomu ani nyní, což z nabídky vystrnadilo ASPHYX a PESTILENCE. GOD DETHRONED na titulní straně v budoucnu nevylučujeme, kdežto EPICU zásadně ano. Její management si s přehledem ohlídá jiné magazíny 🙂

Nejprve děkujeme za obrovský zájem o tuto soutěž. Celkem jsme napočítali 913 platných hlasů, několik neplatných + výkřiky na sociálních sítích nebrali na zřetel. Jak se dalo čekat, největší podporu měli ASPHYX, a to zcela drtivou – celých 63 % z došlých platných tipů. Naproti tomu nejmenší podporu měla EPICA (pouhých 15 hlasů) a druzí od konce skončili právě PHLEBOTOMIZED (54 hlasů).

A právě z 54 správně tipujících jsme vylosovali těchto 5 výherců, kteří již byli námi kontaktováni: David Lesák, Daniel Vrátil, David Maixner, Tomáš Navrátil a Pavel Sehnal. Gratulujeme! Své výhry ale dostanou až v dubnu, kdy vyjde EP od PHLEBOTOMIZED „Pain, Resisatnce, Suffering“.

Proč zrovna PHLEBOTOMIZED? Letošní EP v délce 25 minut je předzvěstí chystaného nového alba. Kapelu jsme kontaktovali sami od sebe, jako její fanoušci, s cílem povykládat si o její historii, která se začala psát už v roce 1990. Vzniknul z toho tradiční dlouhý elaborát na 4 strany. Celý článek o PHLEBOTOMIZED na titulní straně únorového Pařátu čtěte ZDE.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »