PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VÝSLEDKY SOUTĚŽE O LUPEN NA BRUTAL ASSAULT

brutal_sutazPo celý minulý týden jsme nabízeli vyhrát jistě velmi prestižní a hodnotnou cenu, vstupenku na největší českýmetalový festival. Info o soutěži bylo zde.  jak vidno, mnozí z vás ještě asi vstupenku nemají, protože tato soutěž přilákala rekordní počet zájemců – celkem 2041!!! plus 27 podvodných e-mailů bylo vyřazeno. Na rozdíl od minulých soutěží o lístky na Brutal byla tato úplně lehká. Kdo nevěděl, stačilo se podívat na náš web. Proto nás nemile překvapila (a zklamala) 9% fůra špatných odpovědí a všechny byly jako přes kopírák nejspíš okopírovaný z Wikipedie, když došlo k nepochopení soutěžní otázky. První barevnou obálku měl Pařát skutečně s číslem 19, které vyšlo v prosinci roku 2006, ale na to jsme se přece neptali. Plnobarevný Pařát začal vycházet počínaje číslem 32 od února 2010. To byla správná odpověď.

Váherce lupenu na Brutal Assault se stává Josef Mazur ze Stráně, pošta Potůčky. Pro srpnové číslo Pařátu si na Brutal Assault mohou zdarma přijít (případně zašleme v pondělí po festivalu): Pavel Hlavatský, Jaromír Polišenský, David Karel, Pavel Horák, Jitka Souradová, Kristýna Bezděčíková, Jozef Hrčiavský, Hana Sobotková, Hana Kubíčková, Jan Dramata.

Všichni výherci již byli vyrozuměni. Gratulujeme a děkujeme všem, kteří soutěžní otázku věděli třeba i bez nápovědy a Pařát je zajímá.

Na Brutal Assaultu naviděnou!

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »