PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VYHRAJTE VOLNÝ VSTUP NA OSLAVU 20 LET ISACAARUM

Show No Mercy vol. 3 aneb 20 let samopal metalu ISACAARUM_1500x1061Zní to skoro až neuvěřitelně jak ten čas letí, ale v letošním roce se ISACAARUM dožívají 20-ti let své existence. A že si toto jubileum žádá důstojnou oslavu je zcela bez debat. Proto pro všechny své fans připravili v sobotu 13. září 2014 českobudějovickém klubu MC FABRIKA výroční koncert nesoucí název „Show No Mercy vol.3 aneb 20 let samopal metalu ISACAARUM“. V roli gratulantů se představí jičínská thrash/deathová bruska CRUSHER, slovenský grindcoreový válec ATTACK OF RAGE z Bánovců nad Bebravou a v neposlední řadě také volyňští satanáši AVENGER
A jelikož se jedná o opravdu speciální koncert, tak i vlastní set ISACAARUM bude pojat poněkud netradičně. Mimo jiné dojde i na songy, které nejsou na živo zase až tak často ke slyšení a s jejich prezentací pomohou i někteří bývalí členové kapely. Fans čekají i jiná milá překvapení… Svojí účast na akci můžete potvrdit zde, ale pokud se na ni skutečně chystáte, můžete si rovnou zasoutěžit o volný vstup. Otázka zní:

Jak se jmenuje první album ISACAARUM a ve kterém roce bylo vydáno?

Soutěž trvá ve dnech 19.-25.8. – výherce zveřejníme na těchto stránkách 26.8. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Isacaarum a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže.

Výherce vstupenku nedostane fyzicky. Volný vstup bude umožněn v den akce po předložení občanského průkazu, na němž se budou shodovat zaslané údaje. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »