PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VYHRAJTE VOLNÝ VSTUP NA METALGATE CZECH DEATH FEST

CDFVe dnech 12.-14.června se v Červeném Kostelci ve východních Čechách uskuteční již šestý ročník festivalu MetalGate Czech Death Fest (veškeré info o festivalu zde) a vy můžete být u toho i bez koupené vstupenky! Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít štěstí při losování. Soutěžní otázka zní:

Festival byl založen v roce 2009 kapelou Tortharry. Ve kterém roce však vstoupila do festivalu jakožto spolupořadatel agentura (vydavatelství) MetalGate?

Soutěž trvá ve dnech 26-30.3.jednoho výherce zveřejníme na těchto stránkách 31.3. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem MGCDF a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vaše vyřazení ze soutěže.

Výherce vstupenku nedostane fyzicky. Volný vstup bude umožněn po dobu konání festivalu na bráně po předložení občanského průkazu, na němž se budou shodovat zaslané údaje. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.   

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »