PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

Vyhrajte volný vstup na Brutal Assault 2017, mikiny BRUJERIA, MORTICIAN nebo EMPEROR

soutez-brutalPo delším čase tady máme zase soutěž a výhry jsou lákavé. Pojďte zkusit štěstí a intuici v oblíbené hře! Jeden výherce získá volný vstup na Brutal Assault 2017, další dva výherci si budou moci vybrat jednu mikinu ze tří nabízených motivů velikosti M-XXL. Ve všech případech se jedná se o pánské zipovky s kapucí. Jak je v našich soutěžích často zvykem, nic není jen tak a nechceme po vás odpovědi na stupídní otázky, které vygůglíte za pár vteřin. Odpověď na následující otázku nenajdete nikde, musíte si tipnout. Znovu se vracíme k tomu, co nás baví:

V každém Pařátu na straně 24 najdete bodovací tabulku s chutěmi osmi redaktorů Pařátu. Která kapela (se svoji novou nahrávkou) vyhrála v aktuálním 72. čísle? Na výběr máte ze 48 možností (pro seznam klikněte zde do obsahu) a můžete použít hned 3 tipy. Pokud bude jeden z nich správný, ocitnete se ve výherním osudí.   

Soutěž trvá ve dnech 20.-23.10., protože v pondělí 24.10. dojde Pařát většině z vás a správnou odpověď najdete na straně 24. Výherce zveřejníme na tomto webu 26.10. Volný vstup bude umožněn na místě v den akce po předložení OP, na němž se budou shodovat údaje s těmi zaslanými. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem BA a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »