PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VYHRAJTE VOLNÝ VSTUP NA AGRESSIVE MUSIC FEST A FESTIVALOVÉ TRIKO K TOMU

plošná 201418. – 20.7. se v Pohoří ve východních Čechách uskuteční čtvrtý ročník Agressive Music Festu. Kompletní informace o festivalu najdete zde, přihlásit se k účasti na Facebooku můžete zde. Po celý týden budete mít šanci vyhrát volný vstup na tento festival a k němu jako bonus festivalové triko ve velikosti, jakou si sami vyberete. Otázka zní těžká, stačí se akorát (obrazně řečeno 🙂 trochu kolem sebe rozhlédnout:

SE KTEROU KAPELOU, JEŽ VYSTOUPÍ NA AMF 2014, NAJDETE ČLÁNEK v DUBNOVÉM 57. ČÍSLE PAŘÁTU?

Soutěž trvá ve dnech 1.-7.4. – jednoho výherce zveřejníme na těchto stránkách 8.4. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem AMF a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vaše vyřazení ze soutěže.

Výherce vstupenku nedostane fyzicky. Volný vstup bude umožněn po dobu konání festivalu na bráně po předložení občanského průkazu, na němž se budou shodovat zaslané údaje. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »