PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VYHRAJTE VOLNÝ VSTUP A FESTIVALOVÉ TRIKO NA BUGRFEST

AH_iPSsFqfI67y1h4XEnqOTiPIMXIe-v7. května se tradičně ve Staré Vsi u Rýmařova uskuteční čtvrtý ročník Bugrfestu, který je specifický tím, že ho pořádají čtyři bratři. Svoji účast můžete na Facebooku potvrdit zde. Line-up na čele s DEBUSTROL a GUTALAX slibuje opravdu pořádný bugr.  Pokud chcete být u něj, peníze za vstupné raději prolít hrdlem a ještě k tomu dostat pánské triko s motivem festivalu ve velikosti, jakou si vyberete, pojďte si zahrát. Tentokrát se nebude vyloženě soutěžit, chceme akorát znát váš názor. Dá se předpokládat, že do osudí tak budou zařazeni všichni, kteří se osmělí. Chceme od vás pouze jedno jméno. Pokud by vaše odpověď zněla „ani jedna“, tak prosíme nesoutěžte 🙂

V roce 2010 jsme v Pařátu vydali tributní poctu kapele DEBUSTROL s názvem „Peklo takhle zní…“. Coververze které z patnácti kapel se vám nyní, s odstupem téměř šesti let od vydání, líbí nejvíc? 

Soutěž trvá ve dnech 19.-24.4 – jednoho výherce zveřejníme na těchto stránkách 25.4. Volný vstup bude umožněn na místě v den akce po předložení OP, na němž se budou shodovat údaje s těmi zaslanými. Vybranou velikost trička výherce též dostane až na místě. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Bugrfest a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »