PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VYHRAJTE VOLNÉ VSTUPY NA SAMHAINFESTY

SamhainfestPřesně na přelomu října a listopadu se uskuteční další ročník putovního Samhainfestu, který v Praze a Brně přivítá krom pořádajících CRUADALACH také společnost z Maďarska (ELANOR), Rumunska (AN THEOS) a české WOLFARIAN. Potvrdit svojí účast v Praze můžete zde, v Brně zase zde. Pokud máte v plánu na jeden ze Samhainfestů vyrazit, máte možnost v následující soutěži vyhrát volný vstup. Ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce, kteří si místo návštěvy vyberou dle libosti. Soutěžní otázka zní:

Kolik studiových skladeb mají CRUADALACH v době této soutěže nazpíváno a na hudebních nosičích vydáno v češtině (od začátku do konce jen v češtině)? Nápovědou je skutečnost, že byla-li ze strany CRUADALACH v minulosti nějaká skladba studiově nahrána a nazpívána v češtině dvakrát, v této soutěži se počítá jako jedna.

Soutěž trvá ve dnech 19.-25.9. – dva výherce zveřejníme na těchto stránkách 26.9. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Samhainfest a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat. 

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »