PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VYHRAJTE VOLNÉ VSTUPY NA METALOVÝ JIČÍN

deathnoise-hlavni_FINAL_CZ20.-21. června se v prostorách zříceniny hradu Starý Jičín uskuteční druhý ročník festivalu Metalový Jičín. Veškeré informace o festivalu najdete zde, potvrdit svojí účast na Facebooku můžete zde. Pokud se na akci chystáte a ještě nemáte lístek, můžete ho v následujících pár dnech vyhrát. Stačí odpovědět na úplně jednoduchou otázku:

Kolik českých kapel má v plánu zahrát na letošním ročníku festivalu Metalový Jičín? 

Soutěž trvá ve dnech 31.5.-5.6. – dva výherce (každé po jedné vstupence) zveřejníme na těchto stránkách 6.6. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Metalový Jičín a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vaše vyřazení ze soutěže.

Výherce vstupenky nedostanou fyzicky. Volný vstup bude umožněn po dobu konání festivalu na bráně po předložení občanského průkazu, na němž se budou shodovat zaslané údaje. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »