PAŘÁT Magazine
Tištěný časopis o metalové hudbě

VYHRAJTE VOLNÉ VSTUPY NA KTERÝKOLIV KONCERT V RÁMCI TURNÉ ABSTRACT

10600383_10152608160008672_5184715368874569096_nNové album ABSTRACT „Lightheory“, které vyšlo v novém Pařátu, už určitě máte naposlouchané, takže druhá fáze je přesvědčit se, jak to pánové dávají živě! Během září, října a listopadu k tomu budete mít rovnou 11 příležitostí. Na Slovensku, jeden víkend v Praze a v Mladé Boleslavi – ti náročnější mohou klidně vyjet do Maďarska nebo Chorvatska 🙂 Pokud máte v plánu na některou z akcí vyrazit, pojďte se zapojit so soutěže. Hned tři z vás vyhrají volný vstup na libovolný jeden koncert v rámci Lightheory tour 2014. Soutěžní otázka zní:

Kolik let dohromady bylo k 30.8. 2014 členům kapely ABSTRACT – čtyřčlenné sestavě, která nahrála album „Lightheory“? Aby to nebylo moc složité, tolerance je plus/minus tři roky.  

Soutěž trvá ve dnech 30.8. až 5.9. – výherce zveřejníme na těchto stránkách 6.9. Své tipy posílejte výhradně na e-mail [email protected] pod heslem Abstract a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže.

Výherce vstupenky nedostanou fyzicky. Volný vstup bude umožněn v den akce po předložení občanského průkazu, na němž se budou shodovat zaslané údaje. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů (včetně místa návštěvy) sami kontaktovat.

Mohlo by Vás zajímat...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Translate »