PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VYHRAJTE S PŘEDSTIHEM TRIČKO A DIGIBOOK NOVÝCH AUTOPSY

GRADE-B+-AUTOPSY-1Nová fošna AUTOPSY „Tourniquets Hacksaws & Graves“ fyzicky vyjde 21. dubna, ale už posledního března dva z vás budou vědět, že jsou dopředu jejími jistými majiteli na digibooku a k tomu ještě dostanou jako bonus oficial tričko s motivem alba ve velikosti, jakou budou chtít. Tentokrát po vás nebudeme chtít žádnou správnou odpověď. Jelikož se soutěží účastníte docela v hojném počtu, předpokládáme, že ani tady nezklamete a názor několika set lidí už se budou dát považovat za reprezentativní.

Chceme po vás soukromých TOP5 nahrávek vydaných pod Pařátem od roku 2009, tedy škála možností je od PM01-32. Pište s důležitostí od prvního do pátého místa, přičemž titul na prvním místě dostane 5 bodů, na druhém místě 4 body atd. Za platné se považuje kompletní výčet 5 titulů. Snad na vás za těch 5 let a něco aspoň pár desek udělalo dobrý dojem a rádi se k nim vracíte. Pokud ne, tak na to kašlete 🙂 Pochopitelně budeme rádi za upřímné názory nejlépe čtenářů Pařátu, ale pokud si někdo cokoliv vymyslí, aby mohl získat cenu, je to jeho boj, my to neodhalíme. Ceny v soutěži slouží především jako motivátor, aby se sešlo vícero názorů.

Anketa (soutěž) trvá ve dnech 24.- 30.3., dva výherce zveřejníme na těchto stránkách 31.3. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Autopsy a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vaše vyřazení ze soutěže. Buďte tak laskovi a posílejte opravdu jen jeden tip, ne deset z deseti různých mailů na všechny členy rodiny :-)

Výherce ceny fyzicky obdrží až na konci dubna.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »