PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VYHRAJTE S NOVÝM PAŘÁTEM TAKÉ MIKINU BATHORY NEBO ROČNÍ PŘEDPLATNÉ

paratmagazine com batUž jsme dlouho neměli žádnou soutěž, tak to krátce před vydáním 95. čísla Pařátu (informace o jeho vydání ZDE) pojďme napravit.

Co takhle zkusit štěstí a intuici v oblíbené hře? Tři šťastlivci vyhrají pánskou mikinu zipovku s kapucí BATHORY s klasickým motivem prvního alba. Na výběr jsou velikosti L-XXL. Jak je v našich soutěžích často zvykem, nic není jen tak a nechceme po vás odpovědi na stupidní otázky, které vygůglíte za pár vteřin. Odpověď na následující otázku nenajdete nikde, musíte si tipnout. Znovu se vracíme k tomu, co nás baví:

V každém Pařátu na straně 24 najdete bodovací tabulku s chutěmi redaktorů Pařátu. Která kapela (se svoji novou nahrávkou) vyhrála v aktuálním 95. čísle? Na výběr máte ze 45 možností (pro seznam klikněte ZDE do obsahu) a můžete použít hned 3 tipy. Pokud bude jeden z nich správný, ocitnete se ve výherním osudí. Navíc komu se pořadí prvních tří nahrávek bude shodovat s tím, co již brzy najdete na straně 24 aktuálního Pařátu, rovnou dostane roční předplatné Pařátu (pokud by se jednalo o aktivní předplatitele, roční bonus naběhne po skončení stávajícího předplatného). Pakliže se někdo takový najde 🙂 Přesně trefit první tři fleky tak, jak se na tom shodla redakce Pařátu, samozřejmě nebude vůbec jednoduché.    

Soutěž trvá ve dnech 25.-27.8. 23:59, protože v pátek 28.8. Pařát dojde mnohým z vás a správnou odpověď najdete na straně 24. Výherce zveřejníme na tomto webu 30.8. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Bathory a vyjma tipů uvádějte pouze své celé jméno, nic víc. Výherce budeme poté kontaktovat se žádostí o osobní údaje a velikost mikiny. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. 

Těšíme se na vaše tipy! 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »