PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VYHRAJTE PRVNÍ VOLNÝ VSTUP NA BRUTAL ASSAULT 2016

BAJelikož se tradice mají ctít, jsme tady už čtvrtý rok po sobě s nabídkou volného vstupu na festival, který vypukne až za 11 měsíců. Po celou tu dobu si můžete říkat, že to máte v kapse zdarma. Brutal Assault letos oslavil kulatiny s rekordní návštěvnickou podporou, po limitované edici vstupenek na příští rok se jen zaprášilo, budou dál stoupat na ceně, takže tady máte možnost to vše v klidu obejít. Stačí si udělat pár minut času, zúčastnit se této soutěže, mít správný odhad a štěstíčko. Krom hlavní výhry jsme ještě přidali několik „cen útěchy“. Tentokrát bychom od vás rádi věděli odpověď na samosebou zapeklitou otázku:

Trička s motivem které kapely, jež vystoupila na letošním ročníku Brutal Assaultu, jste si na místě ve stánku Pařátshopu kupovali nejčastěji? 

Neprodávalo se po krabicích, ale jedna kapela přeci jen vyčnívala. Pokud jste se k nám zastavili a třeba k té statistice přispěli, díky za to. Jako nápověda k této soutěži bude sloužit fakt, že oné kapele letos vyšlo nové řadové album. Tím se počet možností snižuje, ale pořád je docela velký 🙂

Hlavní cenou je volný vstup na festival Brutal Assault 2016, dalších pět výherců si bude moci vybrat mezi CD a vinylem nových alb NILE, AMORPHIS či MY DYING BRIDE.

Soutěž trvá ve dnech 4.-16.9. – výherce zveřejníme na těchto stránkách 17.9. Volný vstup bude umožněn na místě v den akce po předložení OP, na němž se budou shodovat údaje s těmi zaslanými. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem BA a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »