PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VYHRAJTE DVA VOLNÉ VSTUPY NA JUBILEJNÍ ROČNÍK FESTIVALU GUTTURAL GORE GRIND MAFIA

Výroční desáté pokračování krvavých valentýnských oslav se v Ostravě oficiálně protáhne na dva dny: 16: února a v sobotu den poté. A letos pouze v jednom klubu, na Barráku. Celkem se představí 19 kapel z 6 zemí v čele s belgickými LENG TCH´E, polskými ANTIGAMA nebo českými klasiky extrémního žánru JIG-AI a MELANCHOLY PESSIMISM. Pokud plánujete na akci vyrazit a ještě nemáte lupen, dvěma výhercům nabízíme po jednom volném vstupu s tím, že se v průběhu festivalu mohou dostavit kdy budou chtíát. Už v pátek, nebo až v sobotu. Akorát bychom od vás chtěli vědět:

Kolik kapel doposud zahrálo na předešlých devíti ročnících festivalu Guttural Gore Grind Mafia?  

Máme na mysli počet skutečně vystupivších kapel, ne všech původně ohlášených, protože některé oproti původním předpokladům nakonec nezahrály. Aby to bylo jednodušší, tolerance je +- 5 kapel.

Soutěž probíhá ve dnech 11.-25.1., dva výherce na tomto webu oznámíme 26.1. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem GGGM a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat. Upozorňujeme, že oba výherci nedostanou lístek fyzicky. Volný vstup jim bude umožněn na základě předložení OP, na němž se budou shodovat údaje s těmi předem nahlášenými.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »