PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VYHRAJTE DVA VOLNÉ VSTUPY NA CARNIVAL OF SOULS

cof4-poster-final_middle_parat26. listopadu proběhne v karvinském klubu Hard Café  už čtvrtý dušičkový bál. Po dvou letech se na místo činu vrátí kultovní FURIA z Polska a návrat to bude velký. Pár dnů před akcí vyjde nové full album „Księżyc milczy luty“, které FURIA do Karviné přiveze spolu s novým EP+LP „Guido“. Tohle 2LP je zajímavé i tím, že se nahrávalo živě v dole 300 metrů pod zemí! Z jižních Čech dorazí AVENGER a IMPURITUM. Druzí jmenovaní odehrají letošní poslední koncert a není jasné, kdy a kde vůbec zahrají příště a zdali se tak vůbec ještě stane. Po 13 letech se vrátili na scénu RAVENARIUM a půjde o jejich první koncert mimo Slovensko po 14 letech! Neméně důležitý je návrat na scénu brněnských pagan/folk/metalistů ŽREC, kteří představí novou sestavu i nové písně. Speciální akustický set odehrají domácí POSTCARDS FROM AKRHAM. Na poslední chvíli se pak do sestavy přidali slovenští sympho/black/death maniaci EMPYRION a věřte, že lepší start festivalu si nemůžete přát!

Plánujete se vydat na Carnival Of Souls? Tak zkuste štěstí v soutěži, v níž dva výherce obdarujeme volným vstupem. Tentokrát chceme vědět:

Ve kterém roce zahrála FURIA poprvé na Carnival Of Souls?

Soutěž trvá ve dnech 9.-16.11, výherce zveřejníme na tomto webu 17.11. Volný vstup na Carnival Of Souls bude umožněn na místě v den akce po předložení OP, na němž se budou shodovat údaje s těmi zaslanými. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Carnival Of Souls a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »