PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VYHRAJTE LÍSTEK NA KŘEST NOVÉHO ALBA TORTHARRY

tortharry-krest-followOsmé studiové album kapely TORTHARRY pojmenované „Follow“ vyjde 22. listopadu u Metalgate. Album bylo natočeno ve studiu Hertz v polském městě Bialystok, ve kterém nahrávala řada metalových hvězd (BEHEMOTH, VADER, HATE, DECAPITATED…)
Fanoušci metalové muziky by si neměli nechat ujít křest tohoto alba, který se uskuteční v sobotu 21. prosince v Music Hall Zděřina v Polici nad Metují. neb za kmotra půjde zpěvák SEPULTURY Derrick Green. Na křtu proběhne autogramiáda a Derrick vystoupí spolu s TORTHARRY ve speciálním setu.

Spolu s Derrickem a TORTHARRY vystoupí také ANTIGOD, DEATHSTAR, MINORITY SOUND a vše zakončí místní kultovní kapela NANOVOR. Svojí účast na akci můžete potvrdit zde.

Plánujete na tento večírek zavítat, pořád se rozhodujete? Pojďte soutěžit a hned tři z vás (každý po jednom lístku) budou mít vstupné zdarma. otázka zní:

Na kterém ročníku festivalu Brutal Assault vystoupili TORTHARRY poprvé?  

Soutěž trvá ve dnech 15.-23.11. 2013, tři výherce zveřejníme na těchto webových stránkách 24.11. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Tortharry a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vaše vyřazení ze soutěže.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »