PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VYHRAJ JIŽ NYNÍ LUPEN NA BRUTAL ASSAULT 2014

BAJako každý rok na podzim, i nyní jsme tady se soutěží o vstupenku na Brutal Assault. Ten sice vypukne až v srpnu příštího roku, ale již nyní sype velmi zajímavý line-up. Plánujete se do Josefova (opět) vydat a propásli jste první limitovanou edici vstupenek? Pojďte si zasoutěžit a třeba vás na příští rok vstupenka nebude stát ani korunu. Otázka je jako vždy záludná a půjde vyloženě o tipovačku. Možná jste si na letošním Brutal Assaultu všimli stánku PařátShopu, možná jste ho i navštívili – byli jsme tam, tak jako každý rok, po celou dobu festivalu. V první den letošního Brutalu jsme začali prodávat 53. číslo Pařátu a nás by zajímalo:

KTERÝ DEN SE NA BRUTAL ASSAULTU PRODALO NEJVÍCE PAŘÁTU S POŘADOVÝM ČÍSLEM 53? a) středa  b) čtvrtek  c) pátek  d) sobota   

a doplňující otázka: Album které kapely vydané v letošním Pařátu (vyberte pouze jedno) se vám nejvíc líbí, udělalo na vás nejlepší dojem?  Podotýkáme, že se ptáme na alba, která vyšla jako fyzická příloha Pařátu!!!

Soutěž trvá ve dnech 23.-30.10. 2013, výherce zveřejníme na těch to webových stránkách 31.10. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Soutěž, uvádějte své celé jméno a u každé otázky vždy jen jednu variantu odpovědi! Pokud neodpovíte na obě otázky, vaše účast v soutěži bude neplatná. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže.

O co všechno se vlastně hraje?

1. cena je lístek na festival Brutal Assault (lístek výherce nedostane fyzicky, vyzvedne si ho na občanský průkaz v den festivalu u vstupu. Nahlášené údaje s těmi na OP musí souhlasit. Pokud se výherce na festival nedostaví, lístek propadá).

2.cena znamená poukaz na nákup libovolného zboží v PařátShopu v ceně 1000 Kč. 

3. cena představuje poukaz na nákup libovolného zboží v PařátShopu v ceně 500 Kč. 

 

Kdo nehraje, nikdy nic nevyhraje. Udělejte si minutu času a kdo ví, náhoda je přece svině 🙂 Těšíme se na vaše odpovědi a tipy!

 

 

 

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »