PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VYHRAJ JAKO PRVNÍ VOLNÝ VSTUP NA BRUTAL ASSAULT 2015

ba-guide-2014.inddPředchozí tři roky jsme krátce po skončení Brutal Assaultu nabízeli vyhrát volný vstup na další ročník. Ani letos tomu nebude jinak. Už na konci srpna bude jednoho (jednu) z vás hřát pocit, že to má za 11 měsíců v kapse. Akorát je pro to nutné něco málo udělat, protože kdo nehraje, nevyhraje. Soutěžní otázka zní:

Která kapela se na Brutal Assaultu 2014 ve stánku Pařátshopu prodávala nejlépe v součtu CD+LP+merchandise? Napovíme, že se jedná o formaci, které vyšlo nové album v období červen-srpen (přesný měsíc záměrně neuvádíme) a nejde o DISSOLVING OF PRODIGY ani kapelu z žádného vydání pod Pařátem, aby nás někdo nebral vyloženě za slovo.

Vyjma hlavní ceny, což je volný vstup na Brutal Assault 2015, vytáhneme ještě dva další výherce, kteří obdrží poukaz na nákup zboží v Pařátshopu v hodnotě 500 Kč.

Soutěž trvá ve dnech 22.-28.8., výherce zveřejníme na těchto stránkách 29.8. Své odpovědi posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Brutal Assault a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno soutěžte pouze jednu fotku. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Neposílejte nám odpovědi z 10 mailů na 10 členů rodiny, pokud by vyhrála vaše babička a na festival by se jí nechtělo, bylo by to k ničemu :-)

Výherce vstupenku na Brutal Assault nedostane fyzicky. Volný vstup bude umožněn po dobu konání festivalu na bráně po předložení občanského průkazu, na němž se budou shodovat zaslané údaje. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »