PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

TENTO TÝDEN SOUTĚŽ O VOLNÝ VSTUP NA BRUTAL ASSAULT A DALŠÍ CENY

brutalassault2014flyerNa tento týden jsme přichystali další zajímavou soutěž, jejíž hlavní výhrou je volný vstup na srpnový metalový svátek alias Brutal Assault. Avšak vylosovaných a obdarovaných bude celkově šest. Nutné je pouze se do soutěže zapojit, správně ti tipnout a mít štěstí při losování. Soutěžní otázka zní?

OD KTERÉHO ROKU MÁ PAŘÁT NA BRUTAL ASSAULTU VLASTNÍ PRODEJNÍ STÁNEK? 

Nenechte se zmást tím, kdy vám něco přes stůl podal např. Herdron, máme na mysli čistě prodejní stánek Pařátu, který jde podle loga (banneru) vidět na xx metrů 🙂 Srávnou odpověď ani nezkoušejte hledat po internetu, protože ji tam stejně nenajdete.

Soutěž trvá ve dnech 14.-20.4.jednoho výherce zveřejníme na těchto stránkách 21.4. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Brutal Assault a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Neposílejte nám odpovědi z 10 mailů na 10 členů rodiny, pokud by vyhrála vaše babička a na festival by se jí nechtělo, bylo by to k ničemu 🙂

Výherce vstupenku nedostane fyzicky. Volný vstup bude umožněn po dobu konání festivalu na bráně po předložení občanského průkazu, na němž se budou shodovat zaslané údaje. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

Nicméně volný vstup není tím jediným, co v této soutěži nabízíme. Jako „cena útěchy“ bude v tomto případě na tři vylosované čekat CD nového alba IMPALED NAZARENE a na další dva vylosované CD nového alba ruské ARKONY (zašleme až v době jeho vydání).

Těšíme se na vaše odpovědi.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »