PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

SOUTĚŽ O VOLNÝ VSTUP NA BUGRFEST A FESTIVALOVÉ TRIKO K TOMU

A6 bílý spad10. května se ve Staré Vsi u Rýmařova odehraje druhý ročník Bugrfestu, na němž vystoupí 9 kapel v čele se SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY. Pokud máte účet na facebooku, potvrďte svojí účast zde. Kompletní info o festivalu pro změnu najdete zde. Jste-li z okolí a plánujete na akci vyrazit, pojďte si zasoutěžit o jeden volný vstup. Pokud správně odpovíte a usměje se na vás štěstí, k volnému vstupu vyhrajete také pánské festivalové triko jaké velikosti budete chtít. Otázka zní:

KOLIK KAPEL (SKUTEČNĚ) VYSTOUPILO LONI V KVĚTNU NA PRVNÍM BUGRFESTU? NEMUSÍTE JE VYPISOVAT, STAČÍ NÁM ČÍSLO 🙂  

Soutěž trvá ve dnech 22.-27.4. – jednoho výherce zveřejníme na těchto stránkách 28.4. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Bugrfest a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže.

Výherce vstupenku nedostane fyzicky. Volný vstup bude umožněn po dobu konání festivalu na bráně po předložení občanského průkazu, na němž se budou shodovat zaslané údaje. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »