PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPY NA SOBOTNÍ KONCERT + CD EUTHANASIE K TOMU

Euthanasia - koncertSobotní událost se blíží, napětí stoupá. Veškeré informace o narozeninách Pařátu a posledním koncertu EUTHANASIE najdete zde. Abychom těch pár dnů v natěšeném stavu ještě přečkali, pojďme si zasoutěžit o tři volné vstupy, které vyhrají tři výherci (každý po jednom) a všichni jako bonus ještě obdrží zdarma výroční CD kompilaci EUTHANASIE (informace o ní najdete zde), které bude poprvé v prodeji právě od soboty v Ostravě. Soutěžní otázka je vyloženě tipovací:

Kolik skladeb vám všechny kapely dohromady zahrají (resp. budou připraveny zahrát) ve svém základním hracím času, tedy bez přídavků? Počítány jsou tři bloky EUTHANASIE a koncerty DEADKILLERS, ANTIGOD a R-E-T.   

Toleranci jsme stanovili na číslo plus/minus 2, což už by mohlo znamenat, že se trefí hodně soutěžících.

Soutěž trvá ve dnech 18.-21.1. – tři výherce zveřejníme na těchto stránkách 22.1. Ti lístky nedostanou osobně – vstup jim bude umožněn po předložení OP, na němž se budou shodovat údaje s těmi zaslanými. CD si výherci vyzvednou v vstupu. Pokud na akci osobně nedorazí, jejich výhra propadne. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Euthanasia a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat. 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »