PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPY NA CARNIVAL OF SOULS

Carnival21. listopadu se v Karviné uskuteční třetí ročník festivalu Carnival Of Souls za účasti GALLILEOUS, SIX DEGREES OF SEPARATION, ADOR DORATH a dalších. Potvrdit svoji účast na facebooku můžete zde. Pokud na tento večer máte v plánu vyrazit, pojďte si zasoutěžit o dva volné vstupy (dva výherci po jednom volném vstupu). Nic není úplně zadarmo, proto vás ani tentokrát nebudeme otravovat nějakou primitivní otázkou, a rádi bychom věděli:

Kolik vyšlo v roce 2015 v Pařátu článků a rozhovorů o kapelách, které vystoupí na Carnival Of Souls 3? Pokud si to nemapatujete, osvěžit paměť můžete zde.

Soutěž trvá ve dnech 10.-15.11 – výherce zveřejníme na těchto stránkách 16.11. Volný vstup bude umožněn na místě v den akce po předložení OP, na němž se budou shodovat údaje s těmi zaslanými. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Carnival a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »