PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

SOUTĚŽ O TRIČKA S DLOUHÝM RUKÁVEM K NOVÉMU ALBU DEICIDE

Deicide tričkaVydání další řadovky DEICIDE „In The Minds Of Evil“ se blíží! Stane se tak 25. listopadu. Pokud jste poctivými sběrateli nahrávek DEICIDE, ta letošní vám určitě taky neunikne (objednávat můžete zde), nicméně ve spolupráci s Century Media vám nyní nenabízíme vyhrát hudební nosiče, ale oblečení. Konkrétně se jedná o dvě pánská trika s dlouhým rukávem (viz. obrázek k této zprávě, jedná se o original merch Century Media), které vyhrají dva z vás, tedy každý po jednom. Výherci si budou moci vybrat z libovolných velikostí M-XXL. Výhry budeme odesílat v den vydání „In The Minds Of Evil“, tedy 25.11.

Soutěžní otázka zní: Ve kterém čísle Pařátu jste mohli (můžete) najít plakát Glena Bentona? (máme na mysli samostatný plakát, podobiznu, Glena Bentona, ne ten s motivem alba „Once Upon The Cross“)

Soutěž trvá ve dnech 14.-17.11. 2013, dva výherce zveřejníme na těchto webových stránkách 18.11. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Deicide a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vaše vyřazení ze soutěže.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »