PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

SOUTĚŽ O TRIČKA A DIGIPACKY NOVÝCH SEPTICFLESH

Septicflesh-Titan-38446-1_2Těšíte se na novou desku SEPTICFLESH? Vydání „Titána“ mají Season Of Mist v plánu na 20. června. Pokud si dáte tu práci a zúčastníte se této soutěže, přibližně v době vydání může být digipack a váš a k tomu ještě pánské triko materiálu Fruit Of The loom jaké velikosti si budete přát. Obdarujeme dva výherce, tedy dva lidé obdrží každý po digipacku a tričku. Otázka tentokrát nesouvisí se SEPTICFLESH, protože bychom od vás rádi znali tip:

Která kapela vyhrála bodovací tabulku červnového Pařátu, který vyjde 12.6.?

Na výběr máte 47 možností :-), ale těch klíčových best alb tam zase není moc. Seznam recenzovaných nahrávek najdete zde.

Soutěž trvá ve dnech 30.5.-5.6.- dva výherce zveřejníme na těchto stránkách 6.6. Výhry budou zaslány až v době vydání alba, nejpozději 25. června. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem SF a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Opět vás žádáme, abyste do soutěže nezapojovali celou rodinu a další příbuzenstvo – nebo to aspoň neděkejte okatě a neposílejte 5 mailů během 5 minut se stejným příjmením. Program na zpracování dat to rozezná a vaše šance na výhru je pak skoro nulová. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »