PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

SOUTĚŽ O TRIČKA A DIGIPACKY NOVÝCH MAYHEM

Mayhem-Esoteric-Warfare-28010-1_2Vydání alba MAYHEM po sedmi letech se blíží a už podle ukázek je jasné, že „Esoteric Warfare“ bude letos jednou z nejžhavějších událostí na tvrděmetalové scéně. Dvěma z vás nabízíme s předstihem vyhrát digipack „Esoteric Warfare“ plus pánské triko na materiálu Fruit of the Loom ve velikosti, kterou si sami vyberete. jinými slovy každý z výherců získá digipack a tričko. Jelikož jde o ceny hodnotné, otázka nebude jednoduchá a zní:

Se kterým členem (se kterými členy) sestavy MAYHEM, která nahrála „Esoteric Warfare“, do těchto chvil nikdy nebyl v  Pařátu rozhovor?

Soutěž trvá ve dnech 16.-21.5. – dva výherce zveřejníme na těchto stránkách 22.5. Výhry budou zaslány až v době vydání alba, nejpozději 10. června. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Mayhem a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Opět vás žádáme, abyste do soutěže nezapojovali celou rodinu a další příbuzenstvo – nebo to aspoň neděkejte okatě a neposílejte 5 mailů během 5 minut se stejným příjmením. Program na zpracování dat to rozezná a vaše šance na výhru je pak skoro nulová. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »