PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

SOUTĚŽ O MIKINY A DIGIPACKY NAPALM DEATH

Napalm DeathJelikož se NAPALM DEATH objevují na titulní straně aktuálního Pařátu (do jeho obsahu nahlédněte zde), krátce před jeho vydáním jsme pro vás připravili soutěž o hodnotné ceny vztahující se k této britské legendě extrémní hudby. Soutěž propojuje úsek bezmála třiceti let, protože můžete vyhrát pánskou zipovku s kapucí s motivem prvního a zcela zásadního alba „Scum“ společně s letošní deskou, digipackem „Apex Predator – Easy Meat“. Výherce vylosujeme rovnou dva a u mikin si budou moci vybrat z velikostí M-XXL. Mít štěstí znamená jít mu naproti, tedy zúčastnit se. Tentokrát od vás v tipovací soutěži chceme vědět:

Kolik slov (zaokrouhleno na tisíce) obsahuje titulní článek o NAPALM DEATH v 62. čísle Pařátu?

NDJelikož nechceme dělat magazín povrchně, napovíme jenom tolik, že jich je opravdu hodně 🙂 Pokud si Pařát nepořizujete, tak pro menší představu nahlédněte na obrázek.

Soutěž trvá ve dnech 14.2-17.2. – dva výherce zveřejníme na těchto stránkách 18.2. Výhry budeme zasílat až 27.2.! Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Napalm Death a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat. 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »