PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

SOUTĚŽ O DVĚ MIKINY VADER

3495Tentokrát jsme pro vás připravili časově delší a hlavně velmi specifickou soutěž, protože po délku jejího trvání ani my nebudeme vědět správnou odpověď. Zjistíme ji až 29. května, kdy se sečtou hodnocení redaktorů Pařátu pro bodovací tabulku. Otázka tedy zní:

Jaký bodový průměr bude mít nová deska VADER „Tibi Et Igni“ v bodovací tabulce červnového vydání Pařátu?

Nezajímá nás její umístění, ale bodový průměr! Jelikož se jedná o těžší otázku, dáváme toleranci plus/minus 0,2. Sami jsme zvědaví, jak to dopadne.  V nabídce výher jsou tentokrát dvě mikiny VADER zipovky s kapucí s motivem „Go To Hell“, které si mezi sebou rozdělí dva výherci a vyberou si velikosti dle svého gusta z možností S-XXL.

Soutěž trvá ve dnech 8.-29.5. – dva výherce zveřejníme na těchto stránkách 30.5. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Vader a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »