PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

SOUTĚŽ O DVĚ MIKINY CANNIBAL CORPSE

CC TortureNa tento týden máme soutěž o dvě pánské mikiny zipovky s kapucí s motivem prozatím posledního alba od CANNIBAL CORPSE „Torture“. Dva výherci si posléze budou moci vybrat velikost dle svého uvážení s nabízených možností M-XXL. Otázka tentokrát není vůbec těžká, dá se lehce dohledat, tak třeba zkuste štěstí. Otázka tedy zní:

Na titulní straně kterého Pařátu najdete CANNIBAL CORPSE? Je to myšleno jako hlavní kapela, které v každém vydání věnujeme strany 4-7. Chceme od vás vědět číslo toho vydání.

Soutěž trvá ve dnech 23.-30.6., dva výherce zveřejníme na těchto stránkách 1.7. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Cannibal Corpse a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Opět vás žádáme, abyste do soutěže nezapojovali celou rodinu a další příbuzenstvo – nebo to aspoň neděkejte okatě a neposílejte 5 mailů během 5 minut se stejným příjmením. Program na zpracování dat to rozezná a vaše šance na výhru je pak skoro nulová. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »