PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

SOUTĚŽ O DVA VOLNÉ VSTUPY NA TÝNECKÝ MAZEC

TýnecAreál Ostrov v Týnci nad Labem v sobotu 19. července zažije již osmé pokračování metalového festivalu, který byl pojmenován podle místa svého působiště. Pokud už vás v sobotu omrzí masakry na Obscene Extreme, na Agressive Music Festu či na jiných akcích vše zásadního prožijete už v pátek, třeba se vypravte na Týnecký mazec, kde se vám představí HYPNOS, F.O.B., DOOMAS a další. Kompletní informace najdete zde, přičemž na stejném místě můžete potvrdit i svojí účast. Pokud chcete vyhrát volný vstup na tento festival (dva výherci, oba po jednom), stačí se zapojit do soutěže. Otázka zní:

Která kapela pořádá festival Týnecký mazec?

Soutěž trvá ve dnech 30.6. – 6.7., dva výherce zveřejníme na těchto stránkách 7.7. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Týnecký mazec a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vaše vyřazení ze soutěže.

Výherce vstupenky nedostanou fyzicky. Volný vstup bude umožněn po dobu konání festivalu na bráně po předložení občanského průkazu, na němž se budou shodovat zaslané údaje. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »