PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

SOUTĚŽ O DVA VOLNÉ VSTUPY NA METALGATE CZECH DEATH FEST

MGCDF-2016-poster-finalV Červeném Kostelci se letos fanoušci extrémní hudby sejdou už po osmé. Sestava kapel na čele s NAPALM DEATHje opět lákává (program festivalu zde), tak věříme, že se letos v kempu Brodský opět potkáme, pokecáme, vypijeme 🙂 Pokud na festival plánujete dojet, ještě nemáte vstupenku, nabízíme hned dva volné vstupy přes Pařát, pro oba výherce po jednom. Stačí odpovědět na trochu složitější (ale nikterak záludnou) otázku, na kterou nápovědu z internetu nehledejte:

Kolikátým CD titulem (zdůrazňujeme slovo CD) vydaným pod Pařát Productions, bude reedice R-E-T „In Memories“, jejíž datum vydání pasuje společně se 70. číslem Pařátu právě na letošní ročník MetalGate Czech Death Festu?

Soutěž trvá ve dnech 17.5.-8.6., dva výherce zveřejníme na těchto stránkách 9.6. Volný vstup bude umožněn na místě v den akce po předložení OP, na němž se budou shodovat údaje s těmi zaslanými. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem CDF a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »