PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

SOUTĚŽ O DVA VOLNÉ VSTUPY NA HELL HAMMER FESTIVAL

HHF16 main poster_allbandsSMČtvrtý ročník pagan blackmetalového Hell Hammer festivalu se tentokrát uskuteční hned ve čtyřech českých městech, přičemž v každém z nich se bude sestava kapel lišit. Krom tuzemských kapel se na festivalu poprvé objeví zahraniční headlineři z Německa a Polska. Pokud chcete potvrdit svoji účast, na facebooku se přidejte do Hradce Králové, Prahy, Brna nebo Ostravy.

Pokud už nyní víte, že na některou ze zastávek festivalu určitě dorazit chcete, pojďte si zasloutěžit o volný vstup. Ty udělíme celkem dva, po jednom dvěma různým výhercům, kteří si sami určí místo své návštěvy. Soutěžní otázka je jednoduchá a odpověď najdete i na tomto webu, pokud se vám nechce listovat staršími čísly:

V Kolikátém vydání Pařátu najdete rozhovor s FINSTERFORST?

Soutěž trvá ve dnech 9.-12.5 – dva výherce zveřejníme na těchto stránkách 13.5. Volný vstup bude umožněn na místě v den akce po předložení OP, na němž se budou shodovat údaje s těmi zaslanými. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Hell Hammer a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »