PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

SOUTĚŽ O DVA VOLNÉ VSTUPY NA GUTTURAL GORE GRIND MAFIA

Devátý díl zimních gore radovánek se blíží! Letos poprvé i s Warm Up party. Už 17.-18. února v Ostravě a rovnou ve dvou klubech (kompletní informace o festivalu zde, potvrdit svoji účast na facebooku můžete zde). Sakumprásk 20 kapel, mezi nimi takové stálice jako INGROWING nebo AHUMADO GRANUJO, návštěvy ze zahraničí GRUNT nebo SKULLHOG. A nad všemi ční očekávané vystoupení španělských GRUESOME STUFF RELISH, kteří toho letos moc neodehrají.

Takže hurá do Ostravy? Pokud ano, dva z vás mohou rovnou vyhrát i volný vstup. Na oba dny! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku:

Kolik samostatných položek s logem GRUESOME STUFF RELISH nabízí Pařátshop

Upozorňujeme, že po dobu trvání soutěže se jejich počet nebude měnit.

Soutěž trvá ve dnech 30.1.-5.2. – dva výherce (každý obdrží po jednom volném vstupu) zveřejníme na těchto stránkách 6.2. Volný vstup bude umožněn na místě v den akce po předložení OP, na němž se budou shodovat údaje s těmi zaslanými. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem GGGM a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »