PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

SOUTĚŽ O CD, VINYLY A TRIČKA FLESHGOD APOCALYPSE & ABBATH

SoutěžKrátce před vydáním únorového Pařátu jsme pro vás opět připravili zajímavou soutěž, která se nám líbí. Jde o to, že v době jejího průběhu ještě vůbec nikdo nezná správnou odpověď. Lze jen a jen tipovat. Konkrétně my v redakci tu správnou odpověď budeme vědět až 6.2., a to už bude soutěž uzavřena. I tentokrát po vás chceme vědět:

Která kapela se svojí aktulní nahrávkou vyhraje bodovací tabulku 68. čísla Pařátu, které vyjde 22. února?

Na výběr máte ze 48 možností. Seznam recenzovaných nahrávek najdete zde. Aby to nebylo extrémně těžké, uvádějte vždy tři možnosti. Pokud se v jedné z nich trefíte, budete zařazeni do slosování. A o co hrajeme tentokrát? Každý ze tří výherců si bude moci vybrat buď nové album FLESHGOD APOCALYPSE (2CD nebo red LP) nebo ABBATH (boxset nebo black LP) a k tomu pánské tričko FLESHGOD APOCALYPSE nebo ABBATH (libovolná velikost M-XXL). Těšíme se na vaše odpovědi!

68. číslo Pařátu si již nyní můžete předobjednat zde. Informace o distribuci Pařátu naleznete zde.

Soutěž trvá ve dnech 31.1.-5.2. – tři výherce zveřejníme na těchto stránkách 7.2. Výsledek bude k mání od 22. února v 68. čísle Pařátu. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem únor a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat, takže prosím předem neuvádějte, co byste v případě výhry chtěli zaslat. Výherní zásilky budou odeslány 15.2.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »