PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

RYCHLOSOUTĚŽ S NOVÝM PAŘÁTEM O MIKINY DARKTHRONE, DARK TRANQUILLITY NEBO KREATOR

paratmagazine com merchUž jsme dlouho neměli žádnou soutěž, tak to krátce před vydáním 102. čísla Pařátu (informace o jeho vydání ZDE) pojďme napravit a dáme si tu klasickou, kterou my tady máme nejraději a jednou za čas ji na vás vytahujeme. Podařilo se nám pro vás získat zajímavé ceny do soutěže, které se mohou hodit třeba jako vánoční dárky. Pojďte si je rozdělit.

Tři šťastlivci si budou moci vybrat jednu z nabízených mikin (ve všech případech se jedná o pánské zipovky s kapucí) DARKTRONE, DARK TRANQUILLITY nebo KREATOR ve velikosti L-XXL. Jak je v našich soutěžích často zvykem, nic není jen tak a nechceme po vás odpovědi na stupidní otázky, které vygůglíte za pár vteřin. Odpověď na následující otázku (zatím) nenajdete nikde, musíte si tipnout.

V každém Pařátu na straně 24 najdete bodovací tabulku s chutěmi redaktorů Pařátu. Která kapela (se svoji novou nahrávkou) vyhrála v aktuálním 102. čísle? Na výběr máte ze 45 možností (pro seznam řazený v abecedním pořadí klikněte do obsahu ZDE) a můžete použít hned 3 tipy. Pokud bude jeden z nich správný, ocitnete se ve výherním osudí. 

Soutěž trvá pouze ve dnech 18.-19.11. 23:59, protože v sobotu už mnozí z vás budou držet nový Pařát ve svých pařátech. Výherce zveřejníme na tomto webu v pondělí 22.11. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem 102 a vyjma tipů uvádějte pouze své celé jméno, nic víc. Jakákoliv jiná forma hlasování je v této soutěži neplatná. Výherce budeme poté kontaktovat se žádostí o osobní údaje a velikost mikiny. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. 

Těšíme se na vaše tipy! 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »