PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

RYCHLÁ SOUTĚŽ O VOLNÝ VSTUP NA BRUTAL ASSAULT

BA2014_Poster_SlayerMetalový svátek jménem Brutal Assault vypukne už za necelý měsíc. Pokud ještě nemáte lupen a přesto hodláte vyrazit, pojďte si zahrát. Tentokrát pro vás nemáme záludnou otázku, nemusíte nic tipovat, stačí mít po ruce nějaké vydání Pařátu, foťák, mobil a fantazii. Co po vás chceme?

Pošlete nám fotku libovolného čísla Pařátu v nějaké zajímavé pozici, v zajímavém prostředí. Fantazii se meze nekladou, pouze kašlete na situace, které by odporovaly zákonům této země, i když je třeba vnímáte jinak 🙂 Budeme nejraději, když vymyslíte něco k zasmání. Fotka může být i vyloženě amatérská z mobilu, důležité je, aby na ni byl Pařát (obálka nebo nějaké stránky, plakáty, CD, z něj) rozpoznatelný 🙂 Velikost fotky prosíme maximálně do půl mega.

Soutěž trvá ve dnech 10.-13.7. – jednoho výherce zveřejníme na těchto stránkách 14.7. Své fotky posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Brutal Assault a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno posílejte pouze jednu fotku. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Neposílejte nám fotky z 10 mailů na 10 členů rodiny, pokud by vyhrála vaše babička a na festival by se jí nechtělo, bylo by to k ničemu :-)

V pondělí 14.7. zasedneme a vybereme fotku, která se nám bude nejvíce líbit. Tím, že nám fotku zašlete, zároveň souhlasíte, že ji můžeme kdekoliv zveřejnit s uvedením vašeho jména jakožto autora. Předem děkujeme všem za aktivitu.

Výherce vstupenku na Brutal Assault nedostane fyzicky. Volný vstup bude umožněn po dobu konání festivalu na bráně po předložení občanského průkazu, na němž se budou shodovat zaslané údaje. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »