PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

OPAKOVANÁ SOUTĚŽ O VOLNÝ VSTUP NA BRUTAL ASSAULT 2016 A DALŠÍ CENY

BASoutěž o volný vstup na Brutal Assault podruhé aneb bylo by super, kdyby tentokrát někdo vyhrál 🙂 Proč to neklaplo při první možnosti čtěte zde, pokud si to nepamatujete. Tentokrát si zahrajeme stejnou hru jako asi před rokem. Chceme po vás vědět:

Která kapela vyhrála bodovací tabulku 66. čísla Pařátu, které vyjde 1. listopadu?

Máte na výběr z 49 možností. Obsah aktuálního čísla a seznam všech recenzí najdete zde. Aby to nebylo extra těžké, každý soutěžící může napsat tři možnosti. Pokud se v některé z nich trefí, bude zařazen do soutěže o ceny. Napovíme, že bysme byli vážně rádi, aby někdo nehrál. Z toho vyplývá, že to jméno, které chceme vědět, asi nebude úplně profláknuté…

Hlavní cenou je volný vstup na festival Brutal Assault 2016, dalších pět výherců si bude moci vybrat z Pařátshopu mezi CD a vinylem nových alb NILE, AMORPHIS či MY DYING BRIDE.

Soutěž trvá ve dnech 26.-31.10 – výherce zveřejníme na těchto stránkách 1.11. Volný vstup bude umožněn na místě v den akce po předložení OP, na němž se budou shodovat údaje s těmi zaslanými. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem BA a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »