PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

Nová soutěž o volný vstup na Brutal Assault, mikiny BRUJERIA, MORTICIAN nebo EMPEROR

soutez-brutalJelikož předchozí tipovací soutěž nebyla jednoduchá (info zde) a jméno BRUTALLY DECEASED z 619 tipujících nedal vůbec nikdo, o volný vstup a možnost výběru mikiny si zahrajeme ještě jednou. Tentokrát bude otázka lehčí a pro ty, kteří Pařát sledují pravidelně, úplně jednoduchá.

V prosincovém Pařátu vydáme CD verzi výroční nahrávky GALADRIEL „Lost In The Ryhope Wood“ (první informace zde). A rádi bychom od vás věděli, kolik CD slovenských kapel Pařát doposud vydal, když do toho počtu ještě nebudeme zařazovat GALADRIEL.

Nezapomeňte, že tato otázka se točí pouze kolem CD formátu. Pokud váháte, zde v Pařátshopu nahlédněte na seznam vydaných nahrávek pod Pařátem.

Soutěž trvá ve dnech 6.-13.11, výherce zveřejníme na tomto webu 14.11. Volný vstup na Brutal Assault bude umožněn na místě v den akce po předložení OP, na němž se budou shodovat údaje s těmi zaslanými. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem BA a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vyřazení ze soutěže. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »