PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

DRUHÁ SOUTĚŽ O VSTUPENKU NA AGRESSIVE MUSIC FEST A FESTIVALOVÉ TRIKO K TOMU

plošná 2014V následujících pár dnech opět nabízíme vyhrát lupen a triko na Agressive Music Fest (AMF), jehož čtvrtý ročník se uskuteční 18. – 20.7. v Pohoří ve východních Čechách. Kompletní informace o festivalu najdete zde, přihlásit se k účasti na Facebooku můžete zde. Po celý týden budete mít šanci vyhrát volný vstup na tento festival a k němu jako bonus festivalové triko ve velikosti, jakou si sami vyberete. Otázka opět není příliš těžká a zní:

KOLIK KAPEL JE NA SOUPISCE LETOŠNÍHO AMF?

Soutěž trvá ve dnech 2.-8.5. – jednoho výherce zveřejníme na těchto stránkách 9.5. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem AMF a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vaše vyřazení ze soutěže.

Výherce vstupenku nedostane fyzicky. Volný vstup bude umožněn po dobu konání festivalu na bráně po předložení občanského průkazu, na němž se budou shodovat zaslané údaje. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat. Festivalové triko výherce taktéž obdrží až na místě v den festivalu.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »