PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

DALŠÍ SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPY NA METALGATE CZECH DEATH FEST

CDFMáme tady druhé kolo soutěže o vstupenky na oblíbený MetalGate Czech Death Fest, jehož letošní šestý ročník bude poprvé třídenní a už pomalu klepe na dveře! Tradičně na něm také bude poprvé k sehnání červnové číslo Pařátu, poštou budeme rozesílat až v pondělí po festivalu. Tentokrát jsou v banku vstupenky hned dvě, které vyhrají dva výherci, každý po jedné. Soutěžní otázka zní:

VE KTERÉM ČÍSLE PAŘÁTU JSTE POPRVÉ NAŠLI ZMÍNKU O TOMTO FESTIVALU, JEŠTÉ POD ZKRÁCENÝM NÁZVEM CZECH DEATH FEST?

Soutěž trvá ve dnech 20 – 25.4. – dva výherce zveřejníme na těchto stránkách 26.4. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem MGCDF a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vaše vyřazení ze soutěže.

Výherci vstupenky nedostanou fyzicky. Volné vstupy budou umožněny po dobu konání festivalu na bráně po předložení občanského průkazu, na němž se budou shodovat zaslané údaje. Nechceme po vás, abyste psali celé adresy a báli se zneužití osobních údajů. Po ukončení soutěže budeme výherce pro upřesnění údajů sami kontaktovat.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »