PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

WÖMIT ANGEL

paratmagazine com 3540321815 photoWÖMIT ANGEL je finské black/thrashové trio, jehož hudba je také plná punku. Pod současným názvem hrají od roku 2010 a už od té doby se netají silným inspiračním vlivem krajanů IMPALED NAZARENE.
Finská blackmetalová scéna nepřestává udivovat tím, jak se hrstce kapel daří stále posouvat zvuk do dalších teritorií, i když nutně netáhnou nic nového. Stále nacházejí způsoby, jak vytvořit materiál působící svěže, i když s přibývajícími lety používají stále stejný vzorec. Na druhé straně jsou ve Finsku kapely jako WÖMIT ANGEL, které jsou všechno, jen ne dokonalý příklad výše uvedeného (úsměv).
Hudba raubířů z Tampere, které vede duo bratrů, je všechno možné jen ne progresivní. Tenhle sadopunk, jak svoji hudbu titulují, je old schoolem prolezlý až do morku kostí. Nenabídne nic menšího než do jisté míry zvrácenou zábavu, protože tato partička není úplně normální (úsměv). Ostatně o tom vás přesvědčí následující rozhovor se zpěvákem a basákem WÖMIT ANGEL, který si říká W. Horepreacher.

105. číslo Pařátu, v němž najdete také rozhovor s WÖMIT ANGEL, vyjde 20. května.  

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »