PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

SOUL MASSACRE – Pořád hledáme nové cesty, nové možnosti. A kdo ne, je mrtev!

paratmagazine com soul massacre nahled1SOUL MASSACRE z města Havířov vznikli v roce 2014 a od té doby pořádně rozvířili tuzemské deathmetalové vody. Není divu, protože část sestavy tvoří muzikanti se zkušenostmi z kapel, jejichž kořeny sahají už do devadesátých let. Stejně jako EP „1000 Ways To Die“ (2016) a první album „Purgatory System“ (2017), také druhé album „Despair Of Human Being“ vyjde 20. srpna pod značkou Pařát Magazine & Productions a pořídit si jej do své sbírky bude velmi jednoduché.
Oproti albu „Purgatory System“ doznala sestava SOUL MASSACRE změn u mikrofonu a baskytary. Původní vokalistku nahradil bývalý zpěvák ANTIGOD Štěpán a baskytaru má pod kontrolou už skoro tři roky bývalý člen BLACKSHARD Víťa.
„Despair Of Human Being“ obsahuje deset skladeb, které byly nahrány v GM Recording. O mastering alba se postaral Tom Porcell z německého Kohlekeller Studio, který v minulosti spolupracoval například s ABORTED nebo BENIGHTED. Obal na album nakreslil indonéský umělec Rudi Gorgingsuicide, jehož práce bude tuzemským fanouškům známa ve spojitosti s FLESHLESS. Rozhovoru do Pařátu se za kapelu zúčastnili kytarista Vladimír, zpěvák Štěpán a bubeník Kuba.

101. číslo Pařátu, v němž najdete také rozhovor se SOUL MASSACRE, vyšlo 20. srpna 2021. 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »