PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

MINOR – Book Of Shadows

paratmagazine com casopis obalSvé druhé album „Book Of Shadows“ MINOR nahráli do finální verze v dubnu letošního roku v soukromém studiu producenta Briana Bajaka, který už v minulosti s kapelou spolupracoval jako studiový hráč. Má mnoho zkušeností a ví, jak má znít groove death metal. A právě to MINOR potřebovali.
Původně projekt bubeníka Milana Macháče alias Minora vzniknul v roce 2015, když se dotyčný na metalovou scénu vrátil po překonání zdravotních problémů. Bývalý bicman SANATORIUM nebo OLD toužil vytvořit vlastní kapelu, což se mu nakonec podařilo a pod názvem MINOR tak po „The Hidden God“ vychází druhé full album „Book Of Shadows“.
MINOR není „obyčejná“ deathmetalová kapela. Svůj styl označuje jako thelemic death metal. Thelemismem se Minor aktivně zaobírá už šestnáct let a přenáší ho také do hudby. Mimo jeho okultní sféru a historii ho považuje za progres a moderní revoluci vůči všem náboženstvím na světě. Dle něho hlavní idea thelemismu spočívá v uplatnění vlastní vůle jako samostatného jedince. Vedle Minora se tohoto rozhovoru zúčastnil také zpěvák Peter Kasák, který upřesňuje: „V MINOR je každý člen individuální entitou. Nejsme žádní extra kamarádi a každý uplatňujeme svůj názor. Dohromady však umíme fungovat jako jednotná síla a inspirační studna je v tomto směru nevyčerpatelná. Proto se označujeme jako thelemic death metal. Škatulka je pro fanoušky důležitá proto, aby objevovali a zkoumali.“

Jak už jsme informovali zde, v 94. čísle Pařátu, které vyjde 22. června, najdete také album MINOR „Book Of Shadows“. V podrobném rozhovoru uvnitř Pařátu pak dostanete odpovědi na celou řadu otázek. Například kdo je vyobrazen na obalu alba, jehož fotka je součástí této zprávy.   

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »