PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

M.S.R. O CHYSTANÉ REEDICI „1993-2000“

paratmagazine com disk a obalMluvit o aktivních letech kapely MRVIACE SA ROŽKY (M.S.R.) znamená prolétnout takřka celá devadesátá léta a nostalgicky u toho zavzpomínat na ty neopakovatelné časy. Kytarista Filip Glocko uvedené období strávil právě s formací M.S.R, kterou v roce 1993 založila parta mládenců z Banské Bystrice zpočátku inspirovaná metalem. Jejich krevní skupinou se nakonec stal hardcore, protože to byla oproti metalu hudba jednodušší a přímočařejší – jako lavina.
„Jasně, že M.S.R. neudělali ´díru do světa´, spíš se jednalo o lokální kapelu, která si užívala občasné výjezdy po Slovensku a zřídkakdy také do Česka. To bylo super a vždy nás to hnalo kupředu, že si to lidi s námi na koncertech užívali a bylo to pěkně živelné. Ocenění od lidí nám stačilo. Věřím, že vydané CD udělá radost hlavně lidem z našeho města, jeho okolí a všem těm, kteří si na nás ještě vzpomenou,“ odhaluje Filip svoje pocity z CD, které dost možná budete mít už brzy před sebou. A pokud jste o M.S.R. nikdy neslyšeli, rozhovor s Filipem uvnitř Pařátu vám napoví.

Jak už jsme informovali zde, součástí 93. čísla Pařátu, který vyšel 20. dubna 2020, se stala také reedice dvou demáčů kapely M.S.R. z devadesátých let, které vyšly poprvé na CD.   

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »