PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

INHUMATE

InhumateUkažte na kapelu nemající zájem o žádného vydavatele, která se od roku 1990 probíjí metalovým podhoubím na vlastní triko. Francoužští INHUMATE mohou působit za exoty, ale jejich přístup a snaha jsou hodny uznání. Sami sebe považují za rovnoměrnou součást scény, záleží jim na každém fanouškovi, přičemž na stránkách velkých časopisů se o nich nedočtete. Není těžké si domyslet proč. INHUMATE je zavedený světový pojem pro naprosté nadšení a jak basák Fred Anton v následujícím povídání nejednou zdůrazní, INHUMATE je něco víc než hudba. Díky šílené pódiové show zpěváka Christophera může celý tento ansábl působit jako parta bláznů na vycházce, ale opak je pravdou. „Chováme se divočeji, hrajeme extrémní hudbu, ale jsme součástí nějaké kultury, ne blázni, nýbrž normální tatíci od rodin. Čas od času se v nás probudí pan Hyde, který na sebe bere podobu INHUMATE!“, říká Fred, povoláním pedagog. A není v kapele jediným.    

V neposlední řadě mají INHUMATE za sebou čerstvě šesté album z připravované heptalogie. Zatraceně silné album, protože zatraceně silná je i tato death/grindová trvalka.

Velmi rozsáhlý rozhovor i INHUMATE, jež se v srpnu chystají do Prahy na Fekal party, najdete v 52. čísle Pařátu, které vyjde již 14. června!

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »