PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

EXHUMED

Exhumed1EXHUMED vydávají tento rok šestou řadovou desku, kterou ocejchovali názvem „Necrocracy“. Troufáme si říct, že se jedná o nejlepších album v diskografii kapely a že i v kontextu letošních desek se bude jednat o velkou pecku. Kytarista a zpěvák Matt Harvey je prototypem nadšence, pro kterého je hudba vším a který právem sklízí úspěchy v rámci domovské kapely či thrashmetalových DEKAPITATOR, ale rovněž si zahrál s takovými legendami, jako jsou REPULSION nebo EXODUS. Kdo neviděl EXHUMED na letošním Obscene Extreme (OEF), může jen litovat.

Ani tentokrát Matt nezklamal a vytasil z rukávu spoustu historek jak o bláznivých událostech na koncertech EXHUMED, tak o svém hraní s kapelama, které měl ve svém mládí za vzory. Nechybí ani komentáře na adresu jejich maskota Dr. Philthyho, o tom, proč Bud přestal na koncertech pojídat vlastní zvratky atd.

Matt je hudební extremista, ale zároveň také extremne zarytý muzikant a tak trochu šílenec (úsměv). Nadmíru šťavnatý rozhovor s ním najdete v 53. čísle Pařátu, které vyjde 7. srpna.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »