PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

EXARSIS

paratmagazine com 3540316569 photoSUICIDAL ANGELS vyšlapali cestu další generaci řeckých thrashových kapel. Jedna z nich se jmenuje EXARSIS, vznikla v roce 2009 a má se čile k světu. Během uplynulé desetiletky dokázala nahrát pět řadových alb a odjet několik turné. EXARSIS jsou představiteli takzvaného heavy thrashe, protože od roku 2013 se stal frontmanem kapely Nick Tragakis, jehož hlasový rozsah (hlavně do výšek) je obdivuhodný.
„Nejdůležitější je být čestný, mluvit pravdu, chovat se slušně a stát si za tím, co s kapelou děláš,“ je přesvědčen basák EXARSIS Chris Poulos, který sice počínání své kapely bezmezně věří, zároveň se ale netají jistou skepsí z toho, kde hledat motivaci k další práci, když jejich hudba není pro velké nahrávací společnosti dostatečně zajímavá.

Na letošním albu „Sentenced To Life“ převažují texty ty o zradě, depresi a dalších neveselých tématech. Ale to všechno negativní, co ze sebe do lyriky alba dostali, už je naštěstí minulost a Chris doufá, že jeho kapela má před sebou jen to nejlepší. Cítí se silnější než kdy jindy v minulosti. Je to dáno i tím, že nedávno mezi sebe přivítali dva nové členy; kytaristu Georga a bubeníka Panose, kteří do řad EXARSIS přinesli závan čerstvého vzduchu.

97. číslo Pařátu, v němž najdete také rozhovor s EXARSIS, vyšlo 15. prosince 2020. 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »