PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

Ctibor „Topi“ Topolovský

paratmagazine com topi1bJeho verbální projev připomínající prasečí rykot je už dvě desítky let nezaměnitelný stejně tak všechny grimasy, které na pódiu předvádí. Ctibor Topolovský alias Topi nebo Topinka je rodilé Brňák a patrně nejvíc na sebe upozornil v řadách PIGSTY, ač nějaký ten rok vystupuje živě už pouze s KANDAR. PIGSTY are dead? Ne! PIGSTY are back! S Topim jsme si povídali v době, kdy PIGSTY po deseti letech osvítila vesmírná prasata a nařídila jim, aby o nich opět něco natočili. Výsledek nabídnou k posouzení v létě, přičemž se bude jednat výlučně o studiový projekt. Koncerty PIGSTY v plánu nejsou.
Topi působí jako velký šoumen, věčně usměvavý týpek, ale ve skutečnosti jeho stavy euforie čas od času přebijí stavy úzkosti. Trpí vzácnou nemocí, která je diagnostikována v průměru každému desetitisícímu člověku na této planetě.
Jak vypadalo více než dvacetileté grindcore putování „průměrného řidiče městské hromadné dopravy v Brně“? O tom je následující rozhovor, který neberte 100% vážně, hlavně v souvislosti s PIGSTY. Topi nezapomněl podotknout, že kdo tuto kapelu trochu lépe zná, bude se u jeho slov parádně bavit.

92. číslo Pařátu vyšlo 22. února 2020. 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »