PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

INSANIA zapálí dům, porazí strom a …

InsaniaOsmé studiové album diverzantů Insania, kteří útočí ve vodách moderního metalu se silnou složkou elektroniky, se bude jmenovat „Zapal dům poraž strom“ a vyjde koncem října 013 pod labelem XProduction/Redblack (vinyl na značce Magick Disk Musick). Na podporu novinky bude natočen klip „Božská komedie“.

Hudebně skupina navazuje na předchozí alba „Rock’n’Freud“ a „Kult hyeny“, texty znovu přetékají jedem a sarkasmem, ale jako vždy dominuje nadhled („Ježíš vás miluje, ale my vás milujem taky!“).

„Booklet bude tentokrát nositelem malé technologické revoluce, uvedl k chystané desce zakladatel kapely Petr Poly Pálenský. „V grafice CD/LP bude zakódovaná „skrytá grafika“, která se bude zobrazovat pomocí aplikace pro chytrý telefon. Tu bude možné si zdarma stáhnout z webu. Jedná se o unikátní aplikaci, která bude poprvé použita právě v bookletu tohoto alba. Na její bázi zároveň vzniká interaktivní hra/adventura o podsvětí, vycházející z našich textů“, dodal.

„Zapal dům poraž strom…“ obsahuje 12 nevergreenů:  Základy zla, Ať shoří v pekle všechny kapely světa!, Píšu ti švabachem, Ďábel pode mnou, Nejsvětější trojice, Sfoukni za mě svíci, Až se to tu otočí, Démoni jsou mezi námi, Božská komedie, Bioprodukt podsvětí, Polevil jsem v modlitbách, Neprojdou!

 
ŠŠtěpánka Kubíčková, Kontra Production

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »